O TFP

Skratka TFP znamená „Time For Print“ (niekedy Time For Photos), čo je v preklade „Čas za fotky“. 
Ide o to, že modelka sa nechá nafotiť bez nároku na honorár a taktiež fotograf si za fotenie nič neúčtuje. Obaja však majú úžitok: modelka dostane kvalitné fotky na CD alebo DVD v kvalite pre tlač aj pre webové prezentácie, vďaka ktorým sa môže ďalej prezentovať a rozšíriť si tak portfolio.
Fotograf zasa získa ďalšie fotky pre prezentáciu samého seba. Modelka samozrejme tiež získa nové skúsenosti s fotením aprípravou na fotenie a taktiež nový prístup, keďže každý fotograf je individuálny a má svoje vlastné postupy.

Prečo TFP?

Pre doplnenie môjho aj Vášho portfólia ponúkam bezplatnú spoluprácu touto formou fotografovania pre ženy a mužov rôzneho veku. Predmetom TFP fotografovania je hlavne klasický a umelecký portrét, modeling.
Fotografie z tohto fotografovania použijem na prezentáciu mojej tvorby na mojom webe a sociálnych sieťach, Facebook, Instagram, 500px. Pre modelov/modelky je to možnosť si vyskúšať profesionálne fotenie a získať nové skúsenosti a krásne fotografie bez toho, aby minuli svoje financie.